«Смарт Граніт» продовжує працювати та вчасно відвантажувати продукцію для наших клієнтів.

Останнім часом ЗМІ ширять інформацію про накладання обмежень на ведення господарської діяльності підприємством «Смарт Граніт». Зазначена інформація не відповідає дійсності. Наразі не існує жодних заборон на відвантаження продукції нашим контрагентам. Остаточна оцінка законності дій правоохоронних органів та Міністерства юстиції відносно нашої компанії лежить в юридичній площині та буде надана судом в результаті розгляду відповідних справ.

Станом на сьогодні «Смарт Граніт» продовжує працювати та вчасно відвантажувати продукцію для наших клієнтів.

Важливо звернути увагу, що діяльність підприємства «Смарт Граніт» побудована на дотриманні всіх норм та вимог Українського законодавства, а сама компанія завжди вчасно сплачувала податки до національного бюджету попри виклики, що виникли за надзвичайних умов. Так лише протягом минулого року було сплачено до бюджетів різних рівнів понад 30 мільйонів гривень. 

Вже через місяць після повномасштабного вторгнення росії в Україну компанія «Смарт Граніт» не лише відновила  свою діяльність, а й в умовах воєнного стану та різкого зменшення попиту на будівельні товари спромоглася розвивати нові напрямки своєї діяльності. За цей самий час  підприємство брало активну участь і в підтримці підрозділів територіальної оборони, постачаючи для будівництва оборонних споруд у Дніпропетровській та Запорізькій областях щебінь, відсів та бутовий камінь.

Наше підприємство також забезпечує безперебійне функціонування об’єкта критичної інфраструктури, а саме – електричної підстанції, що постачає електроенергію до міського масиву «селище Чкалова» та кількох промислових підприємств. У разі повної зупинки «Смарт Граніту» нам доведеться припинити й роботу зазначеної підстанції, що матиме негативні економічні наслідки для громади в цілому.

Наголошуємо, що «Смарт Граніт» є соціально-відповідальним підприємством, що стрімко розвивається та веде прозору господарсько-фінансову діяльність. Ми надавали допомогу нашим партнерам, які евакуйовували виробничі потужності з окупованих регіонів України. Нині підтримуємо  родини 20 працівників, яких мобілізовано до лав Збройних Сил України. Надаємо допомогу сім’ям, рідні та близькі яких загинули, захищаючи нашу державу, а також колегам, будинки яких було зруйновано внаслідок бойових дій.

Ми працювали та продовжуємо працювати для забезпечення національних інтересів України та докладаємо максимум зусиль для наближення перемоги нашої держави.