Смарт Граніт здійснив вибухові роботи гірської маси

За погодженням Ради оборони Запорізької області Запорізької ОВА №120 від 22.07.2022  були проведені вибухові роботи 29.07.2022 року на Передаточнинському родовищі гранітів ТОВ «Смарт Граніт».

Фактичний обсяг підірваної гірської маси склав 35 162 м3. Вибухові роботи проводились підрядною організацією ПрАТ «Промвибух». Усі роботи як завжди були виконані якісно та у відповідності з Паспортом масового вибуху без зауважень та порушень.

Проведені вибухові роботи є обов’язковими підготовчими роботами до видобуванню гранітної гірської маси та її переробки у готову продукцію – гранітний щебінь. ТОВ «Смарт Граніт» відновило виробництво гранітної продукції 12го квітня цього року та планує зберегти безперервність підприємницької діяльності й поступового нарощування темпів росту реалізації.

В складні часи для України компанія СМАРТ ГРАНІТ намагається підтримувати економіку країни, продовжувати підприємницьку діяльність, регулярно виплачувати податки, забезпечувати працівників робочими місцями та задовольняти попит щебеневої продукції як важливого елементу для виготовляння бетону та залізобетонних конструкцій.

Відбудовуємо Україну разом!