Новинка від Smart Granit: високоякісний Керамзит

З метою задоволення потреб та попиту клієнтів Smart Granit продовжує розширювати власну продуктову лінійку та пропонує до продажу керамзит фр. 5-10 мм.

Керамзит слугує ідеальним наповнювачем для створення легких бетонів та є відмінним теплозвукоізоляційним матеріалом при влаштуванні підлоги, допомагаючи знизити теплопровідність конструкцій тим самим підвищуючи енергоефективність будівлі. Крім того, матеріал володіє високою міцністю і стійкістю до навантажень. Завдяки цим характеристикам може використовуватися при формуванні стін, фундаментів та інших будівельних елементів.

Придбати керамзит можна в зручному фасуванні: мішках об’ємом 0,025 м3, що полегшує транспортування та зберігання продукції.

Керамзит доступний для відвантаження зі складу Smart Granit , який розташований в Запоріжжі, а також задля зручності клієнтів, ми здійснюємо доставку автотранспортом підприємства. Доставка продукції здійснюється навалом: об’ємом від 30 до 60 м3. Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати Вас та відповісти на всі запитання. Незалежно від того, чи замовляєте Ви продукцію для невеликого будівництва, чи великого проєкту, ми з радістю надамо необхідну інформацію та рекомендації щодо оптимального використання керамзитового гравію.