Smart Granit безпечність щебню

Щебінь є одним із найважливіших будівельних матеріалів, який використовується для створення бетону, асфальту та інших будівельних конструкцій. Проте, гранітна продукція часто може містити радіоактивні речовини, які негативно впливають на організм людини та на навколишнє середовище. Саме тому необхідно ретельно перевіряти продукцію при покупці. 

При реалізації товару продавець зобов’язаний надати покупцеві документи на продукцію: сертифікати (паспорт) радіаційної якості будівельних матеріалів, що засвідчують  відповідність продукції вимогам передбаченими ДБН. 

Згідно з ДБН В.1.4-1.01, КР3 поділяється на три класи залежно від значень сумарної питомої активності природних радіонуклідів (Аеф). До першого класу відносять щебеневу продукцію з Аеф до 370 БкZкг-1. Такий щебінь є повністю безпечним та  підходить для здійснення всіх видів будівельних робіт. Продукція другого класу, з Аеф від 370 до 740 БкZкг-1, може використовуватися при дорожньому будівництві та зведенні виробничих будівель та споруд. Третій клас, з Аеф від 740 до 1350 БкZкг-1, передбачає використання продукції виключно для здійснення дорожнього та промислового будівництва за межами населених пунктів. Важливо ретельно поставитися до вибору продукції, яка щонайкраще слугуватиме вашим потребам. У разі використання щебеню неналежним чином можна заподіяти шкоду здоров’ю, а також витратити час та ресурси на зведення будівельних конструкцій, які надалі буде неможливо ввести в експлуатацію. 

Вся продукція Smart Granit, без винятку, проходить ретельну перевірку на відповідність стандартам та нормам передбаченим українським законодавством. Завдяки відповідальному ставленню до виготовлення, зберігання та дистрибуції гранітної продукції, ми гарантуємо безпеку та якість нашого товару перед клієнтами!